Kupuj taniej // Światowa Akademia Sztuki // Brzeska 6 // Warszawa // 14.01.2014 godz. 18.00

kupuj-taniej2

Moja pierwsza w tym roku wystawa w pracowni Światowa Akademia Sztuki przy ulicy Brzeskiej 6 w Warszawie nosi tytuł „Kupuj taniej”. Zapraszam wszystkich do obejrzenia namalowanych nagich kobiet, których ciało pokrywają tatuaże. Te tatuaże to reklamowane produkty przemysłowe i spożywcze, artykuły do pielęgnacji urody i zachowywania czystości oraz do podkreślania piękna. Oferowany asortyment przez wielkie magazyny w ich folderach jest z informacją, aby tam właśnie kupować je taniej. To hasło posłużyło mi do ukazania tej szerokiej oferty na pięknych ciałach młodych modelek. Ich nagość stała się w ten sposób całkiem nowym przedstawieniem kobiety wyzwolonej (w całkowicie inny sposób atrakcyjnym, niż to się działo w całej historii sztuki). Zapraszam do zobaczenia rodzącego się nowego wyobrażenia nagiej sylwetki kobiecej .

 

Jestem w trakcie przygotowywania wystawy „Nagość i Piękno” i zapraszam do pozowania kobiety chcące się wpisać swoją urodą w historię sztuki. Tak, jak jej dowód zostawiły nam modelki w dziełach G. Courbeta, E. Schiele, A. Modiglianiego i wielu innych, którzy dali szansę pięknu żyć wiecznie.

 

Zapraszam na wernisaż  wystawy „Kupuj taniej” w dniu  14.01.2014 o godz.18.00. Każdy kto przyjdzie będzie mógł poczuć przedsmak tego, co się może zdarzyć, gdy w końcu przygotuję wystawę 100 niezwykłych aktów współczesnych kobiet.